Často kladené otázky

Po příjezdu do našeho areálu kontaktujte naše zaměstnance na recepci a podle jejich pokynů zaparkujete na uvedeném parkovacím místě. Poté obdržíte formulář o převzetí vašeho vozu, zaplatíte hotově nebo kartou a společně se zavazadly se přesunete do našeho transportního vozidla, které Vás dopraví na Letiště Václava Havla. Celý proces trvá do 30 minut, takže stačí, když dorazíte půl hodiny před tím, než byste potřebovali být na Vašem stanovišti.

Na stránce ceník lze najít částku, kterou zaplatíte. Lze zaplatit v hotovosti nebo kartou. Jako den stání se počítá jakákoliv doba stání během dne, tzn. i když přijedete večer, započítáváme Vám celý den.

Na stránce kontakt naleznete mapku popisující cestu do našeho areálu. Nacházíme se na adrese Buštěhrad, Třinecká 679.

Pokud cestujete od letiště po D7, stačí odbočit na exit 7 a pokračovat rovně, dokud nenarazíte na kruhový objezd v Buštěhradu. Ten opusťte druhým výjezdem vpravo a následujte ukazatele. Pokud cestujete po D7 ze směru Chomutov, odbočte na exitu 9, na křižovatce odbočte vlevo a následujte šipky až k našemu areálu.

Pro poskytnutí našich služeb je nutné podepsání podnájemní smlouvy na určenou parkovací plochu o velikosti 25 m^2. Smlouva zajišťuje pouze podnájem a nijak Avia Parking nepověřuje odpovědností za poškození či krádež Vašeho vozidla. Toto je standardní postup, který využívá většina provozovatelů parkovišť. Celou smlouvu si můžete stáhnout a zobrazit zde.

Ne, rezervace prostřednictvím vyplnění formuláře je není závazná. Po vyplnění Vám obratem přijde potvrzení spolu s cenou, kterou zaplatíte na místě v den příjezdu. Rezervaci ale není problém s dostatečným předstihem zrušit.

Pokud byste rádi stornovali rezervaci méně než 24 hodin před jejím začátkem, kontaktuje nás prosím co nejdříve telefonicky na +420 777 858 503. Pokud má rezervace započít za delší dobu, odpovězte prosím na e-mail ohledně Vaší rezervace či nám napište nový e-mail na adresu levneparkoviste@email.cz. O nutnosti prodloužení Vaší rezervace nás informujte včas před jejím koncem stejným způsobem.

Pokud se kvůli této informaci hodláte ještě déle jak půl hodiny zdržet doma nebo na cestě k našemu areálu, ihned nás prosím informujte telefonicky na +420 777 858 503 nebo emailem levneparkoviste@email.cz.

Po návratu do Prahy prosím zavolejte na číslo +420 776 600 680. Zaměstnanci Avia Parking Vás i Vaše zavazadla vyzvednou v nejkratší možné době po zavolání na uvedeném místě a odvezou Vás až k Vašemu vozu. Na parkovišti si pak stačí Váš vůz vyzvednout a můžete ihned započít svůj návrat domů.

Našimi dodávkami trvá odvoz z parkoviště na letiště pouhých 10 minut. Míra dopravních zácp a nehod na úseku mezi Buštěhradem a Letištěm Václava Havla je nízká, takže zdržení se nemusíte obávat. Důležité je přijet k nám včas.

Doražte k recepci areálu 30 minut před plánovaným příjezdem na letiště. Během půl hodiny vše vyřídíme a odvezeme Vás a Vaše zavazadla k našemu stanovišti na letišti. Pokud byste měli zpoždění, je možné, že budete muset chvilku čekat na další odvážecí dodávku.

Dětské sedačky či podsedáky v našich dodávkách jsou v dostatečném množství a jejich využití pro odvoz je zcela zdarma pro všechny naše zákazníky. Po návratu do Prahy prosím telefonicky upozorněte naše zaměstnance, aby je nezapomněli.

Pokud se Váš dotaz nenachází ani v této rubrice, kontaktujte nás prosím skrze naši e-mailovou adresu levneparkoviste@email.cz nebo nám zavolejte na infolinku +420 777 858 503, která je dostupná každý den mezi 9:00 a 19:00.

Klíče od svého automobilu si každý zákazník nechává u sebe. Naši zaměstnanci Vás po příjezdu navedou na rezervované parkovací stání.